Firma Profili
2012 yılında ticari faaliyetlerine başlayan ORHMEK 2019 yılı Aralık ayına kadar hem fren kavrama hem de döner bağlantıların imalatını kendi bünyesinde yaparak gerek yurtiçi gerekse yurtdışı pazara hizmet vermiştir.
Türkiye ekonomisinin son yıllarda yakaladığı dinamik, yenilikçi ve atılımcı sürece paralel olarak hızlı bir büyüme gerçekleştiren ORH MEK firması döner bağlantı ve kavrama üretimlerini ayırmıştır. Döner bağlantı ürünlerinin üretimi için ORH MAKİNA firması kurulmuş ve daha geniş bir alanda ve daha fazla Ar-Ge çalışması ile döner bağlantı üretme imkanına sahip olmuştur.Firmamız döner bağlantının yanı sıra hidrolik güç ünitesi imalatına da başlamıştır.
ORH MAKİNA ”Ürün ve hizmette toplam kalite ve tüketiciye yönelik yüksek sorumluluk” bilinciyle ORH-MEK kalite standartlarını devam ettirmeyi hedeflemiştir.
ORH MAKİNA büyüme stratejisinin zeminini, yeni atılımların yeni yatırımlarla olanaklı olduğu gerçeğine dayandırmaktadır ve müşterilerine güvenilir bir hizmet sağlama, sektörde öncü olma bilinci ve sorumluluğuyla günden güne gelişim göstermeye devam edecektir.

TANITIM FİLMİ

Tanıtım filmimizi izleyin …